Бочка, ємність, для зберігання, для солінь, глиняний (з червоної глини), 6 л
880 ₴
- Готово до відправки
об'єм 6 л
висота з кришкою – 32 см
висота без кришки – 27 см
верхній діаметр – 17,5 см
нижній діаметр - 13 см
ширина – 21 см
вага – 2 кг
Термін доставки: 2-3 дня
Рекомендації щодо догляду:
Не бажано мити посуд дуже гарячою водою.
Заборонено мити посуд у посудомийній машині.
Не використовувати хімічні миючі та миючі засоби.
Не використовувати абразивні губки та абразивні речовини / засоби
Бажано мити розчином води з оцтом чи гірчицею.
ОБОВ'ЯЗКОВО просушувати посуд.
Ставити тільки у холодну, не розігріту духовку, поступово збільшуючи температуру
Періодично необхідно прогрівати таку кераміку в духовці (печі) при високій температурі.
Мити бажано відразу після використання,
оскільки залишки їжі можуть залишитися в пористій структурі посуду та викликати неприємний запах
Оплата післяплатою (Нова Пошта) або онлайн на сайті (LiqPay)
Вартість доставки — за тарифами перевізника (Нова Пошта)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Об`єм | 6 л |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 320 мм |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 880 ₴








